Megoldatlan

Ellentmondásos kerékpáros táblák a Bercsényi utcánál

A Bercsényi utca és a Baranyai tér jó pár éve olyan kialakítást kapott, hogy kerékpárral két irányban járható legyen a Karinthy Frigyes úttól a Baranyai utcáig, ily módon praktikus alternatív útvonalat kínálva a kerékpárral dél felé nehézkesen átjárható Móricz Zsigmond körtér mellé. Tavaly azonban a Baranyai tér korábban kétirányú torkolata észak felé egyirányú lett, és a kerékpárosok számára sem maradt kétirányú. Kinn maradt azonban a Bercsényi utca torkolatában az a kerékpáros útirányjelző tábla, ami továbbra is a Baranyai teret javasolja a Kelenföld irányába való továbbhaladáshoz.

(Személy szerint a Baranyai téri torkolat kerékpáros (újra)kétirányúsítását javaslom, hogy helyreálljon a környék sűrű kerékpáros átjárhatósága, és ekkor az útirányjelző tábla is újra érvényes lehetne.)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bercsényi u. 25

Hozzászólások

  • Baranyai Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    ok, persze!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Zsolt,

    Mivel a bejelentés több, mint egy éves, kérlek új bejelentésként rögzítsd észrevételedet.
    Köszönjük!
  • Baranyai Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha esetleg ki lehet nyitni újra ezt a bejelentést, akkor annyival frissíteném, hogy a hetekben befejeződött az Október huszonharmadika utca felújítása, így elvileg a Bercsényi - Baranyai átkötésnek is...
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Baranyai Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Még zajlik a felújítás.
  • Baranyai Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Mostanában kezdődik az Október huszonharmadika utca felújítása, és ha jól emlékszem, talán valamikor novemberben lesz kész, így akkor lesz újra aktuális a kérdés.
  • Baranyai Zsolt visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 83730 -as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    Az Októberhuszonharmadika utca – Irinyi József utca felújítása tudomásunk szerint a nyár máso
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére