Megoldott

Krisztina út értékes parkolóhelyét foglalja egy roncs

Krisztina út értékes parkolóhelyét foglalja egy roncs

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Krisztina krt. 23

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már nincs ott
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük levelét, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetre.

    Üdvözlettel:

    Szabó Krisztina
    Kommunikációs vezető

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Önkormányzat
    1126 B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Roncsautó a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Zugligeti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott G Astra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Istenhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Toyota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Istenhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére