Megoldott

Cserélendő szemetes

FRISSÍTÉS 2021.07.08.:

AZ FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő "dizájn" hulladékgyűjtőt nem Társaságunk helyezte ki, külalakban és anyagában is eltérő a Társaságunk által üzemeltetett zöld műanyag edényektől. Az ilyen egyedi stílusú hulladékgyűjtő edényeket általában a kerületi önkormányzatok helyezik ki és üzemeltetik a városban, például parkok, terek rekonstrukciós projektjeinek részeként, vagy a közlekedési vállalat szintén a megállóhelyek felújítása során. Ezek karbantartásában, cseréjében az FKF-nek nincs illetékessége."

-----

FRISSÍTÉS 2021.07.06.:

Az V. kerület válasza:
"A Fővám tér Fővárosi terület, a megállóban található szemetes nem tartozik az V. kerület fenntartásába."

-----

FRISSÍTÉS 2021.06.21.:

A BKK válasza:
"Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy az V., Fővám téri villamosperon "dizájn" hulladékgyűjtőit nem az ő feladatuk sem karbantartani, sem üríteni."

-----

Tisztelt illetékes!
A Fővám téri villamosmegállóban lévő egyik szemetesnek hiányzik az alja. Kérem cseréljék az edényt.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Fővám tér M

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetest teljesen megszüntették. Mivel igényes megoldás született és a másik kuka csak néhány méterre van, ez lezárható megoldottként.
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.07.08. FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő "dizájn" hulladékgyűjtőt nem Társaságunk helyezte ki, külalakban és anyagában is eltérő a Társaságunk által üzemeltetett zöld műanyag edényektől. Az ilyen egyedi stílusú hulladékgyűjtő e...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő "dizájn" hulladékgyűjtőt nem Társaságunk helyezte ki, külalakban és anyagában is eltérő a Társaságunk által üz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    FKF
  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Fővám tér Fővárosi terület, a megállóban található szemetes nem tartozik az V. kerület fenntartásába.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varosuzemelteto logo_
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/9586-1/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00083602

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy az V...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére