Megoldatlan

Lekopott zebra

A képen nem látható zebráról szerintem kijelenthető, hogy festésre érett.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Koller Tamás visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését köszönjük. A XIV. ker. Hungária körút - Ajtósi Dürer sor kereszteződésben a lekopott útburkolati jelek felújítását az idei évi útburkolati jel felújítási listában sz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ígért aktuális kép
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A festés a mai napig nem történt meg, az eltelt 1 év alatt tovább kopott a zebra. legyetek szívesek vissza állítani megoldatlanra, friss képet nem sokára töltök fel.
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldott"-ra zártuk.
    Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: https:/...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8358)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A burkolati jelek felújítása tavaszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére