Megoldott

Eldugult lefolyók

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.05.26.
V. kerület válasza: A bejelentésben szereplő terület a Főváros kezelésébe tartozik, az V. kerületi Önkormányzat víznyelőt nem üzemeltet.

---------

FRISSÍTÉS 2021.05.25. FCSM válasza
Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen társaságunk nem
üzemeltet csapadékvíz-elvezető rendszert, így a probléma megoldásában
nem áll módunkban közreműködni.
------------------------------------------------------

A Széchenyi téren, a rakparti lehajtónál van 2 lefolyó, ami masszívan el van dugulva.
Kérnénk kitakarítani, működővé tenni.
Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Eötvös tér

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valaki végül csak megcsinálta. Köszönjük!
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.05.25. FCSM válasza Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen társaságunk nem üzemeltet csapadékvíz-el...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kezdődik...
    Amikor a problémának nincs, vagy nem akar lenni gazdája.
  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben szereplő terület a Főváros kezelésébe tartozik, az V. kerületi Önkormányzat víznyelőt nem üzemeltet.
    Illetékesség hiányában kérjük a bejelentést tovább küldeni.

    Üd
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "A Széchenyi téren, a rakparti lehajtónál van 2 lefolyó, ami masszívan el van dugulva. Kérnénk kitakarítani, működővé tenni. Kösz...

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető rendszert, így a probléma megoldásában
    nem áll módunkban közreműködni.

    Tisz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Széteső fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Lechner Ödön fasor (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lyukas közműfedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Magyar Telekom
    Báthory utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére