Megoldott

Levágott bokrok a járdán

Hetek, talán hónapok óta vártuk, hogy vigyék el
- az aprítékolók
- a zöldhulladék-begyűjtők
- aki kitette.
Maradt :(
Akadályozza a parkolást, át kell lépkedni, gyűjtőhelye a szemétnek és kutyaguminak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Boglárka u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    15-én írtam, hogy eltűnt a gaz, a rőzse. Ezzel szerintem megoldódott.

  • Nyitrai Zsófia
    környezetvédelmi ügyintéző
    Környezetvédelmi Osztály
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
    1518 Budapest, Pf. 10
    + 361/372-4645
    ny...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A száraz bokrok eltűntek, a füvet, gazt levágták, bezsákolták, ott van az út szélén. Reméljük csütörtökön elviszik a zöldhulladékot.
    Akárki tette, jól tette.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz, fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szádelő utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdakövek felemelkedése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Pajkos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére