Megoldásra vár

Elhagyott jármű.

Anonim Járókelő

Régóta magára hagyott jármű, kérjük ellenőrizni hogy megfelelő feltételekkel tartózkodik-e a közterületen, ha nem akkor kérjük elszállítani, hogy ne foglalja a helyet az estlegesen többi parkoló jármű elöl.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Budapest(Csepel)

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2788/022-509/2021

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük, a bejelentést intézkedünk.

    Üdvözlettel: Feka Sándor

    Közterület-felügyelet
    Igazgató helyettese
    Tel.: 06-70/933-3611

    Budapest XXI. Kerület Csepel Önk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még, a rendszáma alapján szállítható, küldjétek újra légy szíves!
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Közterületfenntartó Zrt. (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére