Megerősítésre vár

Ki égett piros lámpa

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a ki égett izzó cseréjére.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Szondi u. 49

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VI. Szinyei M. P. utca - Szondi utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lámpa hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bicikls Gergő
    Illetékes: Budapest Közút
    Felsőerdősor utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére