Megoldatlan

Hiányzó kerékpártárolók a Csalogány utcai LIDL mellett

Az újonnan átadott LIDL áruházhoz nincsen kulturált kerékpártárolási lehetőség, így az ott vásárlók a Csalogány utca mellett telepített hajlított csőkorlátokhoz lakatolják a biciklijüket (lásd csatolt kép). Ez amellett, hogy rendezetlen képet nyújt és hamar tönkremegy a fű, rontja a LIDL megítélését környezettudatosság szempontból (az enyémet legalábbis biztosan) és egyébként OTÉK előírás is kerékpártárolók létesítése. A bejárathoz legközelebb kell elhelyezni, P vagy A támaszokat (NEM csak első kereket rögzítő "merülőforralót" vagy "kerékgörbítőt).

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalogány u. 43

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Tamás!
    Köszönjük a visszajelzésedet, de azoknak a bejelentéseknek a státuszát, amelyek 1 évnél régebben kerültek beküldésre és ""Megoldatlan""-ként lettek lezárva - mert megoldásuk több időt vet
    ...
  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem én jelentettem be, de megoldódott. Lásd a mellékelt, ma készült fotót.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Nem jelenik m
    ...
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Részben hasonló tartalommal egy másik bejegyzése is megtalálható az oldalon.

    Ott jeleztük, hogy a korábban jelzett Csalogány utca - Erőd utcai gyalogátkelőhely és környezetének...
  • Pusztai Ádám visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Nem jelenik m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Lidl

  • Pusztai Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    Hibás felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére