Megoldott

leverték a cangás lámpát

Sajnálatos, de a Margit híd budai, északi oldalán leverték a cangás lámpát.
Kérem, javítsák meg.

Ugyanakkor megragadom az alkalmat és ismételten, nagy tisztelettel kérem, ha már itt járnak, tegyék már meg, hogy kicsit feljebb a nyomógombokat is bekapcsolják végre.
Rengeteg ideje nem működnek már.

Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Árpád Fejedelem útja 1

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a II. Árpád fejedelem útja - Vidra utca csomópontban észlelt, sérült kerékpáros jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hibát a jelzőlámpa szerviz elhárította.
    Tisztel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elkallódott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Vidra utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére