Megoldatlan

Elhagyott autók

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.10.30:

Bocsánat, téves, a Suzuki sajnos ott van, csak nem láttam, hogy 2 piros Swift áll a parkolóban.

---

Majdnem egymás mellett állnak:
- kék Mercedes A160, 2019.06.21-n lejárt, 2020.12.23-n kivonták
- piros Suzuki Swift, 2019.12.0-8-n lejárt

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csepel-Szabótelep

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a Suzuki továbbra is ott van
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2787/022-508/2021

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, a bejelentést intézkedünk.

    Budapest, 2021. november 2.

    Üdvözlettel: Feka Sándor

    Közterület-felügyelet
    Igazgató helyettese
    Tel.: 06-70/933-3611

    B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Majdnem egymás mellett állnak: - kék Mercedes A160, 2019.06.21-n lejárt, 2020.12.23-n kivonták - piros Suzuki Swift, 2019.12.0-8-n lejárt"-ról "FRISSÍTÉS 2021.10.30: Bocsánat, téves, a Suzuki sajnos ott van, csak nem láttam, hogy 2 piros Swift áll a parkolóban. --- Majdnem egymás mellett állnak: - kék Mercedes A160, 2019.06.2...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, téves, a Suzuki sajnos ott van, csak nem láttam, hogy 2 piros Swift áll a parkolóban.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott egyik sem
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kérelemre ideiglenesen kivonva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Halomi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére