Megoldott

Gaz a padok körül

Rendelőintézet körül lévő padokat benőtte a gaz, kérem a lenyírását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csikó stny. 9

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lenyírták.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/2524/1/2021/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a kerületben található közterületek fűnyírását Zöldt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára belógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Csőgyár utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó csapszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére