Megoldott

Szétszórt szemetek a Duna parton

Indul a túrista szezon. Ma 11 óra körül a Március 15 téren és az előtte lévő korzón szemetek
tömkelegét lehetett látni.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Rock Rose

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00083090 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Mariott szálló, Március 15 tér Magyarország (47.49815412, 19.04043757, 16)"-ról "Budapest, Rock Rose, Petőfi tér 3-5, 1052 Magyarország (47.49358248, 19.05000297, 18)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A Március 15. tér Budapest 5. kerületében található.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző, városgazda

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Szabó Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére