Válaszra vár

Nagy úthiba, repedések

Anonim Járókelő

A Szentmiklósi út 76. környékén egy nagyobb kátyú, több repedés található az úttesten.
Kérném szépen mielőbbi javítását!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szentmiklósi út 76

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerékpáros és egyéb egy nyomon haladó járművek vezetői emiatt kénytelenek a sáv közepén közlekedni.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú, mély repedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsék útburkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére