Megoldott

Aldi területe mindig szemetes

FRISSÍTÉS 2021.05.21.

Bejelentő hozzászólása:
"Kedves Aldi!
Ez egész télen így volt, nem a mostani nagy szelek hatására gyülemlett fel. Kérem, hogy legalább minden hónapban takarítsák a zöld felülelet is.
Köszönöm!
Várom és figyelem a fejleményeket, a tisztogatás eredményét!"

---

Tisztelt Ügyinéző!
Kérem jelezze az illetékesnek, hogy az Aldi területe mindig tele van szeméttel, amit nyilván a vásárlók hagynak el és a szél viszi tovább a zöld területre, ami az ő területük, de ezt nézni minden nap szörnyű.
Azt gondoltam, hogy a tél után ha jön a kertész szépen rendbe rakja, de ehelyett a fűnyíró traktorral átment minden szemeten, kivéve amik a bokrokban vannak és ledarálta.
Kérem jelezzék, hogy tartsanak rendszeresen szemét szedést, vagy bízzanak meg vele valakit.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rákóczi u. 38

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járokelő.hu!

    Köszönjük szépen észrevételét, melyet elektronikus úton juttatott el hozzánk. Az ALDI Magyarországnál célunk, hogy üzleteinkből minden vásárló elégedetten távozzon, amennyiben m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyinéző! Kérem jelezze az illetékesnek, hogy az Aldi területe mindig tele van szeméttel, amit nyilván a vásárlók hagynak el és a szél viszi tovább a zöld területre, ami az ő területük, de ezt nézni minden nap szörnyű. Azt gondoltam, hogy a tél után ha jön a kertész szépen rendbe rakja, de ehelyett a fűnyíró traktorral átment minden szemeten, kivéve amik a bokrokban vannak és ledarálta. Kérem jelezzék, hogy tartsanak rendszeresen szemét szedést, vagy bízzanak meg vele valakit. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2021.05.21. Bejelentő hozzászólása: "Kedves Aldi! Ez egész télen így volt, nem a mostani nagy szelek hatására gyülemlett fel. Kérem, hogy legalább minden hónapban takarítsák a zöld felülelet is. Köszönöm! Várom és figyelem a fejleményeket, a tisztogatás eredményét!" --- Tisztelt Ügyinéző! Kérem jelezze az illetékesnek, hogy az Aldi területe mindig tele van szeméttel, amit nyilván a vásárlók hagynak el és a szél viszi tovább a zöld területre, ami az ő területük, de ezt nézni minden nap szörnyű. Azt gondoltam, hogy a tél után ha jön a kertész szépen rendbe rakja, de ehelyett a fűnyíró traktorral átment minden szemeten, kivéve amik a bokrokban vannak és ledarálta. Kérem jelezzék, hogy tartsanak rendszeresen szemét szedést, vagy bízzanak meg vele valakit. Köszönöm"-ra.

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Aldi!
    Ez egész télen így volt, nem a mostani nagy szelek hatására gyülemlett fel. Kérem, hogy legalább minden hónapban takarítsák a zöld felülelet is.
    Köszönöm!
    Várom és figyelem a fejleményeke...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járokelő.hu!

    Köszönjük szépen észrevételét, melyet elektronikus úton juttatott el hozzánk. Az ALDI Magyarországnál célunk, hogy üzleteinkből minden vásárló elégedetten távozzon, amennyiben m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez minden áruház körül így van kb, mert a nyamvadt blokkot nehéz a kukába dobni ugyebár...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Éjszakai élet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott hűtő

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kabar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére