Megoldatlan

Gödör

FRISSÍTÉS 2021.05.18.:
Kedves Katalin!
A gödör hónapok óta így van, véleményem szerint nem fogja a tulajdonos a közeljövőben betemettetni.
Kérem a helyzet balesetveszélyessége miatt, legalább kérjenek valamilyen figyelemfelkeltő kordonozást a tulajdonos részéről.
Köszönöm!

----------------

Tisztelt Ügyinéző!
Kérem jelleze az illetékes felé, hogy a járdától 1 méterre egy mély gödör tátong, igaz már magánterületen, de kerítés nincs. Idő kérdése, hogy mikor fog valaki belepottyanni.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Emőd u. 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyinéző! Kérem jelleze az illetékes felé, hogy a járdától 1 méterre egy mély gödör tátong, igaz már magánterületen, de kerítés nincs. Idő kérdése, hogy mikor fog valaki belepottyanni. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2021.05.18.: Kedves Katalin! A gödör hónapok óta így van, véleményem szerin...

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Katalin!
    A gödör hónapok óta így van, véleményem szerint nem fogja a tulajdonos a közeljövőben betemettetni.
    Kérem a helyzet balesetveszélyessége miatt, legalább kérjenek valamilyen figyelemfel...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!
    A helyszíni bejárás során megállapítást nyert, hogy bejelentésben fotózott gödörben egy magánházhoz tartozó vízóra akna található.
    Azonban mivel nem közter
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Árpád utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megállt óra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Hesse Trade Kft.
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Álmos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére