Megerősítésre vár

Kátyús útszakasz.

Budapest, XIV. Ker. Vezér úton a jelzett címen, mintegy 30 méteres szakaszon olyan kátyús az út mintha szőnyegbombázás érte volna, kikerülhetetlen, tönkreteszi az autók futóművét. BKV járat is közlekedik mégis hagyták így tönkremenni, miért nem javítják???
Jó munkát BKK.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 87

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sz. A. visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére