Megoldásra vár

a Csúszkás játszótér padjai közül némelyik instabil

Amint a képeken is látható, a játszótér két padja is megdőlt, ferdén áll, kézzel mozgathatóak, nem tűnnek túl biztonságosnak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Wartha Vince u. 51

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2021.06.01. 12:50 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Csipak Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Égigérő fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Máté Ferenc
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benyúló növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fejér Lipót utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére