Megoldott

Reklámcélból parkoló autó keresztben a járdán

A képen látható teherautó egy rendezvényt reklámozva hetek, talán hónapok óta a járdán keresztben parkol, mellette gyalog, babakocsival vagy biciklivel elhaladni veszélyes, akadályozza a forgalmat, az útszakaszt beláthatatlanná teszi.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 99

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek a járgányok évek óta a város különböző igen frekventált részein jelennek meg.

    Vajon a FÖRI, tervez valamit a jelenség csillapítására?
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Matula Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Vámház körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott Polo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Batthyány tér alsó rakpart 4 rendszámnélküli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Budai Alsó rakpart, P+R Parkoló (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére