Megoldásra vár

Elhagyott autó

Üdv,
Hónapok óta elhagyva,leeresztett gumikkal,rendszám nélkül parkol ez az auto a Tündérliget u és Blanka köz sarkán.
Tudnátok segíteni az elszállításában?
Előre is köszi a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tündérliget u. 8D

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatom, hogy beadványát Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet ügyfélszolgálata fogadta, ügyfélszolgálati időn kívüli bejelentését ügyeletes kollégának továbbítotásra került
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott Opel - lejárt műszakival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére