Válaszra vár

Pocsék útburkolat.

Anonim Járókelő

Az adott útszakaszon pocsék az útburkolat, mikorra várható hogy legalább ennek a területnek ki legyen cserélve a fedőrétege?

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Ady Endre út 18

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú, mély repedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nagy úthiba, repedések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentmiklósi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére