Megoldásra vár

Elhagyott jármű

Hetek, hónapok óta áll az almádi utcában és foglalja a helyet az iskolához és a pékséghez latogatoktol

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Almádi u. 6

Hozzászólások

  • Helyi Lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    közelítsük meg akkor onnan, hogy a járdán parkol ami szabálytalan, csak valami történjen már ezzel a ronccsal.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    valaki ott lakó trükközik roncsokat hoz be és tárol közterületen mert ez visszakerült ide
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/74562/elhagyott-auto
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/75305/rendszam-nelkuli-auto
  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdései szerinti intézkedésre nincs
    jogalap.
    A járművet érintően
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugye német vám rendszám van rajta???
  • Soós Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Helyi Lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    *pékséghez, és elnézést, előnézetben állóképként mutatta a csatolmányt
  • Helyi Lakos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    elhagyott robogó áll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horvath Izabella
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Abonyi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán hagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Pillangó park (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére