Megoldott

Kidőlt korlát

Valaki pár napja nekitámasztotta az autóját, és kidőlt. Valamint az autóról letört darabok, üvegtörmelék is ottmaradt, főleg a bringaút környékén.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Rétifarkas u. 2

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült, lezárható, köszi!
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A szalagkorlát helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Der Komissar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére