Megoldatlan

Használatlan szerkezet

Rozsdás, balesetveszélyes szerkezet a Rákóczi út 51 szám alatt levő ház homlokzatán. A Rákóczi út mentén sok olyan ronda, régóta nem használt vasból való szerkezet van.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Természetesen ez nem zavarja a városképet :D
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/8286/hasznalatlan-szerkezet/frissi...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Golgota út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhullott madár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Vajda Péter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére