Válaszra vár

Szabálytalan és veszélyes parkolás a járdán

FRISSÍTÉS 2021.05.26.:
elfogadni, mivel a KRESZ
ismerete eddig is feltételezhető volt az itt parkoló autósoktól, azonban
ezzel együtt a probléma fennáll....a közteresek rendszeresen járnak arra,
de ez nem rettenti el a szabálytalanul parkoló autósokat. A minimum lenne a
parkolás tiltására figyelmeztető tábla kihelyezése, de még jobb lenne ha a
már megígért gyalogátkelőhely megépülne (ami önmagában is felhívná a
figyelmet a parkolás tiltására), de még jobb lenne néhány parkolásgátló
oszlop kihelyezése.

------------------

A Gazdagreti ut Nagyszeben ter melletti szakaszan szombatonkent (a piac miatt) rendszeresen parkolnak az autok a jardan ugy, hogy ott kozlekedni, az utszakaszt belatni (a garazsbol kiallva) nem lehet. A kozterulet felügyelet rendszeresen megjelenik de megsem tortenik tartos megoldas. Talan egy megallni tilos tabla kihelyezesevel segiteni lehetne a dolgot.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gazdagréti út 6

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "A Gazdagreti ut Nagyszeben ter melletti szakaszan szombatonkent (a piac miatt) rendszeresen parkolnak az autok a jardan ugy, hogy ott kozlekedni, az utszakaszt belatni (a garazsbol kiallva) nem lehet. A kozterulet felügyelet rendszeresen megjelenik de megsem tortenik tartos megoldas. Talan egy megallni tilos tabla kihelyezesevel segiteni lehetne a dolgot."-ról "FRISSÍTÉS 2021.05.26.: elfogadni, mivel a KRESZ ismerete eddig is feltételezhető volt az itt parkoló autósoktól, azonban ezzel együtt a probléma fennáll....a közteresek rendszeresen járnak arra, de ez nem rettenti el a szabálytalanul parkoló autósokat. A minimum lenne a parkolás tiltására figyelmeztető tábla kihelyezése, de még jobb lenne ha a már megígért gyalogátkelőhely megépülne (ami önmagában is felhívná a figyelmet a parkolás tiltására), de még jobb lenne néhány parkolásgátló oszlop kihelyezése. ------------------ A Gazdagreti ut Nagyszeben ter melletti szakaszan szombatonkent (a piac miatt) rendszeresen parkolnak az autok a jardan ugy, hogy ott kozlekedni, az utszakaszt belatni (a garazsbol kiallva) nem lehet. A kozterulet felügyelet rendszeresen megjelenik de megsem tortenik tartos megoldas. Talan egy megallni tilos tabla kihelyezesevel segiteni lehetne a dolgot."-ra.

  • Varga-Balogh Orsolya visszajelzést küldött.

    Tisztelt Cím!

    A Budapest Közút válaszát részben tudom csak elfogadni, mivel a KRESZ
    ismerete eddig is feltételezhető volt az itt parkoló autósoktól, azonban
    ezzel együtt a probléma fennáll....a közte
    ...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 82699 -as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    A Nagyszeben téren időszakosan járdán parkolással kapcsolatos észrevételére az alábbiakat vál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga-Balogh Orsolya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére