Megoldott

Táblára lógó faágak

A tábla lassan semennyire se látszik

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szugló u. 18

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a gyorsan elvégzett munkát!
    Köszönjük a visszajelzést!
  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész, tábla ismét látható
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Szugló u. 18. szám előtt álló,
    közlekedési jelzőtáblát takaró juharfa gallyazását sürgősséggel
    elvégeztetjük.

    A munka teljesítéséig szíves tür...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Javítandó padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Olasz Angela
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zichy Mihály út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt facsemeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére