Megoldott

Elfordult táblák

90 fokkal elfordultak a táblák (EAK, gyalogátkelőhely). Kérem forgassák vissza!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kapy u. 41

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Már jó ideje a Budapest Közút helyreállította a táblák helyzetét.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Béres Boró
    Illetékes: Budapest Közút
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott útburkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére