Megerősítésre vár

Elfordult tábla

180 fokkal elfordult a Bubi állomást jelző tábla.
Kérem forgassák vissza, remélem hogy hamarosan újra szükség lesz rá.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Vaskapu u. 32

Hozzászólások

  • Szász László visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0008127-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00082690

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK Zrt. szakterülete azt válaszolta, hogy az idén megújuló MOL Bubi keré
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó bubi pont

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hősök tere (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sima kerékpártároló hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére