Megoldott

Fennakadt

Kérem szedjék le a fáról a fennakadt dolgokat!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 46

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00082689 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Fővárosi Önkormányzat tulajdonát képző Soroksári út 46. számnál fán fennakadt ruhadarabok eltávolítása nem tartozik feladataink közé, illetékességből észrevételét továbbítjuk a F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes virágágyások

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemetesek hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Lendvay utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Nincs elég kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére