Megoldásra vár

Kikopott fedlap kerékpárúton

Kérem a fedlap cseréjét.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 89

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A X. kerület, Kerepesi út 89. előtti kerékpárúton a megsüllyedt, erősen kopott fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére