Megoldott

Kerékpáros zsákutca tábla lenne jó

Kérem a zsákutca tábla cseréjét kerékpáros zsákutca táblára. Ha valahol van lehetőség kerékpáros továbbhaladásra, akkor itt van.
Illetve ha munkavégzésre utaló tábla nem aktuális, akkor azt szüntessék meg.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Vízgát u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a táblákat.
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblák megszűntetésére a szükséges intézkedést megtesszük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    e-m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére