Megoldott

Túl alacsony jelzőtábla

Tisztelt BK FTI! Szlovák út 82-84-el szemben megállni tilos jelzőtábla túl alacsonyan került elhelyezésre. Kérem szépen a tábla megfelelő magasságba helyezését és a parkolási tilalom hosszának szegélyen való felfestését. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szlovák út 84

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • GEN PLAN hozzászólt a bejelentéshez.

    Megszüntették.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla megfelelő magasságra helyezésére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.
    A megállási tilalom útburko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • GEN PLAN bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére