Megoldatlan

Tiszta graffiti az egész fal

Anonim Járókelő

Kérem távolítsák el a graffititket a falról, hogy ezáltal se legyen ijesztő itt feljönni a felszínre! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az elmúlt években többször is átfestették a falakat, azonban a helyszín gyakori ellenőrzése ellenére gyakran már másnapra ismét összefirkálták
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

    az elmúlt években többször is átfestették a falakat, azonban a helyszín gyakori ellenőrzése ellenére gyakran már másnapra ismét összefirkálták
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0008228-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00082678

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-nek. A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés nevét "Tiszta feaffiti az egész fal"-ról "Tiszta graffiti az egész fal"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Graffitis fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Árpád Fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Filatorigát (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére