Megoldásra vár

Elferdült poller

Kérem végezzék el a poller javítását! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, 0201-Margit híd - Buda

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elkallódott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Vidra utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére