Megoldott

Magára hagyott autó

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a jármű elszállítására mert hosszú ideje magára hagyottan csak a rendkívül értékes parkoló helyet foglalja és teszi mindezt Budapest egyik patinás belső kerületében.

Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Városligeti fasor 31

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szabályosan tartózkodik a közterületen.
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A FÖRI válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére