Megoldott

Megdőlt telefonpózna, belógó kábel

A 1025 Budapest Batyu utca 39. mellett egy telefonpózna (Telekom?) erősen meg van dőlve. (Talán az sem segített, hogy a merevítő kötelét elvágták...) A hozzá csatlakozó kábel az útra belóg, és barkács módszerrel van a villanyoszlophoz félrehúzva. A Batyu utca ezen szakaszán lejjebb is elhanyagolt állapotban van a távközlési kábel: sok helyen lelóg, és belenőtt a növényzet. Ezt már csak az üzemmenet biztonsága miatt is érdeme lenne rendbe rakni.
Egyébként úgy tűnik, hogy már nem használt kábelek is mennek itt, azokat pedig érdemes lenne visszabontani.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Nagybányai út 12

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A javítás megtörtént.
  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta sincs kijavítva a megdőlt pózna.
    Esetleg rá tudnak kérdezni a Telekomnál, hogy mikor várható a javítás?
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a helyzet továbbra is változatlan.
  • Olah Peter visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 98
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT ügyfélszolgálat!
    Köszönjük észrevételét, melyet a 98929637 számú azonosítón továbbítottunk műszaki munkatársainknak. A probléma kivizsgálásáig, illetve további visszajelzésünkig türelmét ké
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lotz Károly utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére