Válaszra vár

Felhagyott rozsdás elosztó doboz

FRISSÍTÉS 2021.05.14.

Járókelő hozzászólása:
"Na akkor ennek sem lesz gazdája, mert egy ősi analóg kábel-TV hálózat elosztó doboza volt..."

---

Frissítés 2021.05.12.
Nem Magyar Telekom hálózati elem.

-----

1025 Budapest Csalán út 39. és 41. között, a lépcső aljához közel, a csatolt térképen jelzett helyen egy távközlési doboz rozsdásodik. (Talán Telekom?) Úgy tűnik, hogy évek óta nincs rá szükség, mert egy kábel sem megy bele. Ha már tényleg nincs használatban, akkor jobb lenne lebontani. Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalán út 41

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat, és tájékoztatjuk a tervezett megoldásról. Ha bejelentésében szereplő k...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2021.05.12. Nem Magyar Telekom hálózati elem. ----- 1025 Budapest Csalán út 39. és 41. között, a lépcső aljához közel, a csatolt térképen jelzett helyen egy távközlési doboz rozsdásodik. (Talán Telekom?) Úgy tűnik, hogy évek óta nincs rá szükség, mert egy kábel sem megy bele. Ha már tényleg nincs használatban, akkor jobb lenne lebontani. Előre is köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2021.05.14. Járókelő hozzászólása: "Na akkor ennek sem lesz gazdája, mert egy ősi analóg kábel-TV hálózat elosztó doboza volt..." --- Frissítés 2021.05.12. Nem Magyar Telekom hálózati elem. ----- 1025 Budapest Csalán út 39. és 41. között, a lépcső aljához közel, a csatolt térképen jelzett helyen egy távközlési doboz rozsdásodik. (Talán Telekom?) Úgy tűnik, hogy évek óta nincs rá szükség, mert egy kábel sem megy bele. Ha már tényleg nincs használatban, akkor jobb lenne lebontani. Előre is köszönöm."-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T Címzett!

    Köszönjük bejelentését a kérdéses doboz nem Társaságunk tulajdona.

    Üdvözlettel:

    Győző Róbert

    területfelelős

    Budai Régió

    *ELMŰ Hálózati Kft.*

    1132 Budapest, Váci út 72-74.

    Tel.: (+36
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés nevét "Felhagyott rozsgás elosztó doboz"-ról "Felhagyott rozsdás elosztó doboz"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "1025 Budapest Csalán út 39. és 41. között, a lépcső aljához közel, a csatolt térképen jelzett helyen egy távközlési doboz rozsdásodik. (Talán Telekom?) Úgy tűnik, hogy évek óta nincs rá szükség, mert egy kábel sem megy bele. Ha már tényleg nincs használatban, akkor jobb lenne lebontani. Előre is köszönöm."-ról "Frissítés 2021.05.12. Nem Magyar Telekom hálózati elem. ----- 1025 Budapest Csalán út 39. és 41. között, a lépcső aljához közel, a csatolt térképen jelzett helyen egy távközlési doboz rozsdásodik. (Talán Telekom?) Úgy tűnik, hogy évek óta nincs rá szükség, mert egy kábel sem megy bele. Ha már tényleg nincs használatban, akkor jobb lenne lebontani. Előre is köszönöm."-ra.

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Na akkor ennek sem lesz gazdája, mert egy ősi analóg kábel-TV hálózat elosztó doboza volt...
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom hálózati elem.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Veszélyes rács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    töredezett csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Horvát utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Billegő csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére