Megerősítésre vár

Illegálisan épített fekvő rendőrök

Anonim Járókelő

Feltételezésem szerint illegálisan építettek fekvő rendőröket az ott lakók a XI. kerületi Törökbálint úton.

Valószínűleg a forgalom megnövekedése miatt cselekedtek így. Ezzel próbálják az arra közlekedőket másik útvonalra terelni. Az építés körülbelül egy másfél évvel ezelőtt valósult meg. Teljesen gerilla módon.

Az építés folyamán egyetlen egy tábla se került kihelyezésre. Az útburkolat jelek felfestésre is csak később került sor.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Törökbálinti út 78

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 82646 -as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    A Törökbálinti út jelzett szakasza kerületi önkormányzati tulajdonú út, azon végig 30 km/h se
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére