Megerősítésre vár

Szabálytalan kanyarodás

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

A XI. kerületi Madárhegynél, a Budaörsi útról (Budaörs felôl) rendszeresen kanyarodnak balra a jármûvek a Hosszúréti utcára! Csupán 10 perc alatt amíg vártam a buszt, 4 autó és 1 teherautó tette ezt meg. Ez a közúti jelzések szerint tilos!
Felháborítonak tartom, hogy egyesek úgy gondolják, hogy rájuk nem vonatkozik. Ráadásul a földön van egy hatalmas "balra kanyarodni tilos" felfestés!

Üdvözlettel

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 223

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 82645 -as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    A Budaörsi úton a Hosszúréti utcánál a forgalmi rend szerint nem lehet balra kanyarodni, ezt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére