Megoldatlan

Betongányolás 2.

FRISSÍTÉS 2022.02.04.

Bejelentő hozzászólása:
"Elkészült a Bástya utcai park. Kérem az ügy újbóli megnyitását, és az eredeti útburkolat visszaállítását!"

---

Az eredeti, kő útburkolat évek óta folyamatosan kimozgósodik, eddig néha-néha megjavították. Most, úgy tűnik, megelégelték, és kiöntötték az egészet betonnal.

Milyen frappáns megoldás! Kár, hogy baromi ronda – ráadásul a történelmi városfal közvetlen környezetét sikerült ezzel beszennyezni.

Kérem, állítsák vissza az eredeti útburkolatot!

A probléma egyébként megegyezik a Deák Ferenc térivel: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/82486/betonganyolas

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Stop Étterem

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Gyöngyösi Máté visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Az eredeti, kő útburkolat évek óta folyamatosan kimozgósodik, eddig néha-néha megjavították. Most, úgy tűnik, megelégelték, és kiöntötték az egészet betonnal. Milyen frappáns megoldás! Kár, hogy baromi ronda – ráadásul a történelmi városfal közvetlen környezetét sikerült ezzel beszennyezni. Kérem, állítsák vissza ...

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült a Bástya utcai park. Kérem az ügy újbóli megnyitását, és az eredeti útburkolat visszaállítását!
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült a Bástya utcai park. Kérem az ügy újbóli megnyitását, és az eredeti útburkolat visszaállítását!
  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A jelenlegi burkolat csak ideiglenes.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferenciek tere M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére