Válaszra vár

Elhagyott kerékpár / illegális reklám

A közterületet rég óta csúfítja a képen látható, elhagyott, közlekedésre már alkalmatlan kerékpár / illegális cégreklám. Kérem, a jármű eltávolítását. (Bajcsy-Zsilinszky út/Révay köz.) Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út 13

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapat!

    A jelzett helyszín (Bajcsy-Zsilinszky út) Budapest Főváros önkormányzat tulajdonában és kezelésében van, kérjük részükre megküldeni a bejelentést.

    Üdvözlettel:
    Városüzemel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére