Válaszra vár

Kátyú a Kerepesi úton

Anonim Járókelő

A Kerepesi úton az Örs vezér tere felé haladva, a Pongrác úti felüljáró előtt a Fogarasi útra kanyarodó sávnak a padka mellett hatalmas mély kátyú van, ami napról-napra egyre nagyobb.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Őrnagy utca

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús útszakasz bejelentése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Izraelita temető (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dilatációs vonalak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bonin Denis
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőér utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére