Megoldásra vár

Új Palotai út vagy Újpalotai út?

1 utca, 2 elnevezés

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Újpalotai út 15

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm észrevételét. A Közszolgáltató Zrt. az Új Palotai út utcatábla cseréjét Újpalotai út utcatáblára elvégzi, legkésőbb május 31-ig.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.
    _____
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Faág hegy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Diós utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Mosoly utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére