Megoldásra vár

Illegális reklámmolinó

Tisztelt Illetékes!

Információim szerint a képen látható épületháló reklámot csak akkor lenne szabad kihelyezni, ha az épület fel van állványozva. Láthatóan erről nincs szó, az óriásplakát pedig jelentősen rontja a városképet, egy tűzeset során pedig nehezítheti az oltási és mentési munkálatokat.

Kérem, szíveskedjenek megvizsgálni a reklámot, és amennyiben illegális, szíveskedjenek eltávolíttatni! (Helyszín: III. kerület, Bécsi út - Vörösvári út kereszteződése)

Munkájukat, segítségüket köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ágoston u. 18

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Szíves tájékoztatásul közlöm, hogy hivatalunk a bejelentést hatósági
    ellenőrzés keretében vizsgálja. A későbbiekben informáljuk Önöket az
    eredményekről.

    Üdvözlettel:

    *Kánya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFKH III. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ról "Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH III. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BFKH III. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére