Megoldott

Helytelen kerékpáros kiegészítő tábla

A Báthory utcában a Parlament felől a Hold utcai kereszteződéshez érkező kerékpáros a kereszteződés előtt egy olyan kerékpáros kiegészítő táblát lát, amely szerint vagy jobbra vagy balra fordulhat. Ugyanakkor a felette elhelyezett „Kötelező haladási irány” tábla szerint balra és egyenesen lehet haladni. Ezért a kerékpáros kiegészítő táblát le kellene egy olyan cserélni, amely jobbra, balra és egyenesen haladást engedélyez. A mostani kerékpáros tábla abból az időből maradhatott itt, amikor a Báthory utca a másik irányban volt egyirányú a Hold utca és a Bajcsy-Zsilinszky út között.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Hold u. 23

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. A kerékpáros kötelező haladási irány tábla valóban a Báthory utca egyirányuságának ideiglenes megfordítása idején volt érvényben.
    A jelzőtábla cseréjére int
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére