Válaszra vár

Megtévesztő kereszteződés

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő.hu!

Egy roppant problémás kereszteződésre hívnám fel a figyelmüket, a 1134 Bp, Bulcsú utca és a Lehel utca sarkánál. A haladási irányt jelző tábla sokkal hátrébb van kihelyezve a kereszteződés előtt, amit alig lehet észre venni és az útburkolati jelek kopása miatt ,illetve a korábbi forgalmi rendnek megfelelő jelek megléte végett egy állandó konfliktus és baleseti veszély forrása ez a kereszteződés. Mellékelve küldök képeket, amin látszanak a problémák.
Segítségüket előre is köszönöm szépen!

TIsztelettel:

Korcsog Gábor

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lehel u. 4a

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére