Válaszra vár

Csatornafedél balesetveszélyes

A csatornázási munkák és az aszfaltozás után nem került sor még a rozsdás, törött csatornafedél cseréjére, balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Zugligeti út 95

Hozzászólások

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem szolgáltatói akna, Zugligeti Niche Campingé

    Ügykezelőknek!
    Az alábbi 4 cégnek Budapesten nincsenek aknái: ELMŰ, FŐGÁZ, Fővárosi Vízművek, és BDK, a városban máshol sem, ezért felesleges bármilyen...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Tájékoztatom a lenti bejelentéssel kapcsolatban, hogy a kérdéses csatorna
    fedél nem társaságunk tulajdona.

    Kérem a fentiek szíves tudomásul vételét.

    Köszönettel:

    *Molnár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Francia Gyula Úr!

    Tisztelt Járókelő Szerkesztősége!

    Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat igyekszik segíteni.
    A társaságunk által üzemeltetett aknafedlapokon szinte kivétel nélk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Francia Gyula bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szivárgó tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Széchenyi István utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött fedélke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére