Megoldott

Hiányzó pinceablak, gyerek beesésre alkalmas mély pince

Anonim Járókelő

Hiányzó pinceablak, gyerek beesésra alkalmas mély pince

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kis Diófa u. 4

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzettek!

    A Jarokelo.hu oldalról érkezett bejelentésben leírt észrevételt, hibát Kollégáink a mai nappal megszüntették. Az erről készült fotókat levelemben mellékelem.

    Tisztelettel:

    Karac
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére