Válaszra vár

Csatorna fedél rossz állapotú

Anonim Járókelő

Bp. XIII. ker. Pannónia utca, Csatorna fedél rossz állapotú, anyaga feltört (fa mellett, Nyugati pu. felőli oldal)

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 17b

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 98
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Invitech"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap. A képen nem kivehető a felségjelzés, érdemes lenne pontosítást kérni a bejelentőtől. Akkor egyértelműbb lehetne, hogy ki az illetékes.
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Bardócz Csaba,
    KEDVES Ügyfelünk!
    JAROKELO-BUDAPEST-00082389 bejelentését területileg illetékes szerlői munkacsoportunknak továbbítottuk, amint lehetséges orvosoljuk a problémát.
    Figyelmébe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Töredezett csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Rossz állapotú szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Szilágyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nyitott aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Nagyszombat utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére