Válaszra vár

Csatornafedő körül botlásra alkalmas hézag

Anonim Járókelő

A Victor Hugo u. oldalán lévő járdán (parkoló mellett) egy csatorna fedő van, amelyet körben egy kisebb árok/házag vesz körül. Elsősorban este botlásra/elesésre alkalmas hely.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Victor Hugo u. 19

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2021. május 07.
    Ügyfélszám: -5484798
    Iktatószám: CC-67987463/2-2021

    Kedves Bejelentő!

    2021.05.04-én érkezett megkeresése alapján az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A bejelentést továbbítottuk műszaki cs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 98
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vodafone válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy a Vodafone Magyarország Zrt. ügyfélszolgálatához fordult, elektronikus levele megérkezett levelezési csoportunkhoz!

    Szeretnénk tájékoztatni, hogy a hatályos Általán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Vodafone"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Bardócz Csaba,
    KEDVES Ügyfelünk!
    JAROKELO-BUDAPEST-00082388 számú bejelentését a helyszínen megvizsgáljuk, amennyiben a Magyar Telekom hálózatához tartozik a fedlap 72 órán belül elhárítjuk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Szigony utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére